تعمیر یخچال فریجیدر (Frigidaire)،تعمیر ساید بای ساید فریجیدر

تعمیر یخچال فریجیدر (Frigidaire)،تعمیر ساید بای ساید فریجیدر

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی یخچال فریزر فریجیدر

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر (Frigidaire)

تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر، تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر، تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر، تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر.

لوازم خانگی و مخصوصاً یخچال و فریزر به دلیل کارکرد 24 ساعته و همیشگی معمولاً بیشتر در معرض خرابی قرار می‌گیرند و باید توجه کرد که تعمیر آن‌ها به صورت دقیق صورت پذیرد تا مجدد دچار مشکل نشود. یخچال و فریزر فریجیدر نیز از این قضیه مستثنا نبوده و به همین منظور منطقی است که تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر به نمایندگی فریجیدر سپرده شود. شرکت سهند سرویس که تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای را در اختیار دارد می‌تواند بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.سهند سرویس نمایندگی فریجیدر بوده و تعمیرات یخچال و فریزر فریجیدر را در محل انجام می‌دهد. تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر وقتی در محل انجام شود طبیعتاً زمان کمتری می‌گیرد و مشتری بر روی کار نظارت داشته و سبب اطمینان بیشتر می‌شود. همچنین از هزینه‌های اضافی حمل و نقل به تعمیرگاه جلوگیری می‌شود.

از جمله خرابی‌هایی که امکان دارد برای یخچال فریزر فریجیدر رخ دهد عدم انجام چرخه دیفراست است. وقتی چرخه دیفراست در یخچال انجام نشود یخچال گرم می‌شود و بر روی نمایشگر یخچال فریجیدر خطای DF نمایش داده می‌شود. بهترین کار در این زمان تماس با نمایندگی فریجیدر و بیان خطای یخچال و درخواست تعمیرکار در محل است. زیرا در این نوع خطا باید تمامی اجزای چرخه دیفراست که شامل المنت، سنسور، ترموفیوز، ترمودیسک و سیم بدنه تست شوند تا مورد خرابی مشخص و تعویض شود. خطای EF نیز در یخچال فریزر فریجیدر نشان دهنده مشکل در فن اوپراتور یخچال است. به این صورت که ممکن است فن یخچال به صورت خشک کار کند و صدا بدهد یا اصلاً فن یخچال کار نکند. در هر دو صورت باید با متخصص تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر تماس گرفته شود تا تعمیرکار برای حل مشکل در محل حاضر شود.

شرکت سهند سرویس نمایندگی فریجیدر بوده و در صورت بروز مشکل می‌توان با شماره 09126727833 تماس حاصل کرد. این شماره مرکز پشتیبانی 24 ساعته شرکت سهند سرویس بوده که پاسخگوی مشتریان می‌باشد.

این مرکز با توجه به داشتن تیمی فنی تواسنته تخصصی ترین خدمات تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر را در سطح شهر تهران و حومه آن ارائه دهد. با توجه به گسترش علوم و فناوری و به روز شدن تکنولوژی های ساخت لوازم خانگی فریجیدر این مرکز هرماهه با تیم تحقیقاتی و آموزش دوره ای تیم فنی خود توانسته خدماتی شایسته خدمت مشتریان عزیز ارائه دهد.
تعمیر یخچال فریجیدر باید صرفا توسط متخصصین این دستگاه به انجام برسد زیرا ممکن است با انجام تعمیرات غیر تخصصی صدمات شدیدی به یخچال وارد شود که این امر هزینه های زیادی را به مشتریان وارد میکند . به همین منظور ما توانسته ایم با تشکیل تیم های تخصصی تعمیر فریجیدر خدماتی در خور توجه به مشتریان ارائه داده و برای اطمینان از صحت تعمیرات انجام گرفته ،دستگاه تعمیر شده 1 سال گارانتی می شود تا مشتریان عزیز بتوانند به راحتی تعمیرات یخچال فریجیدر خود را به ما بسپارند.
برای راحتی مشتریان عزیز و سرعت بخشیدن به کارها، مراکز متعددی در تمامی نقاط تهران آماده به کار هستند با اولین تماس شما با نزدیکترین متخصص تعمیر یخچال فریجیدر هماهنگ شده و در کوتاهترین زمان تعمیر یخچال شما به اتمام رسیده .
این مجموعه با داشتن 20 سال سابقه درخشان ،همواره تحت نظر اتحادیه مربوطه فعالیت داشته و تمامی هزینه ها را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه از مشتریان دریافت میکند.
با توجه به آگاهی ما از نیاز شما به این وسیله و فوریت در تعمیر یخچال‌فریزر و عدم امکان جابجایی تمامی تعمیرکار یخچال‌فریزر ما تعمیرات را به‌صورت ۱۰۰% در منزل انجام داده و یخچال شما نیاز به هیچ‌گونه جابجایی نخواهد داشت که علاوه بر تعمیر فوری یخچال فریزر می‌توانید تعمیر یخچال فریزر در محل را تجربه و از خدمات تعمیر یخچال فریز ۲۴ ساعته بهره‌مند شوید.
به منظور پایین نگه داشتن هزینه ها متخصصین ما در صورت امکان اقدام به تعمیر قطعات اصلی دستگاه کرده تا در هزینه تعمیرات یخچال هرچه بیشتر صرفه جویی شود.
در صورت نیاز به تعویض قطعات صرفا از قطعات اصلی شرکتی استفاده میشود ، تا ضمن بالابردن کیفیت تعمیرات از صدمه دیدن قسمت های دیگر یخچال جلوگیری به عمل آید.

علت ارور OP در ساید بای  ساید فریجیدر چیست؟

الف)مسیر سیم کشی بین سنسور دما و مادربرد چک شود.

ب)در صورت سالم بودن مسیر سیم کشی سنسور دما تعویض شود.

جهت رفع عیب با شرکت تماس بگیرید

 علت ارور SH  در یخچال ساید بای ساید فریجیدرچیست؟

الف)مسیر سیم کشی بین سنسور دما و مادربرد چک شود.

ب)در صورت سالم بودن مسیر سیم کشی سنسور دما تعویض شود.

جهت رفع عیب با شرکت تماس بگیرید.

 علت ارور SY CF در ساید بای ساید فریجیدر چیست؟

الف)مسیر سیم کشی بین دیس پلی جلو تا مادربرد باید چک شود.

و دیس پلی برای تعمیر باز شود.MAINب)در صورت سالم بودن مسیر-برد

جهت رفع عیب با شرکت تماس بگیرید.

  علت ارور DF  در ساید بای ساید فریجیدر چیست؟

الف)مربوط به سیستم دیفراست می باشد( هیتر . ترمودیسک . مادربرد )

ب)سیم مدار دیفراست تا مادربرد اهم چک شود.

در صورت بروز هرگونه اخلال در کارکرد یخچال فریزر و ساید بای ساید فریجیدر میتوانید با شماره های ما که در قسمت پایین همین صفخه آمده تماس حاصل فرمایید . در صورت امکان کمک تلفنی همکاران ما در خدمت شما عزیزان خواهند بود در غیر اینصورت و نیاز به تعمیر یخچال به صورت حضوری ، متخصصین ما در کمترین زمان در منزل شما حاضر شده و تعمیرات یخچال فریزر را به بهترین نحو به پایان می رسانند.

فاصله شما تا تخصصی ترین تعمیرگاه یخچال فریزر فریجیدر تهران فقط یک تماس تلفنی است.
رضایت شما ، افتخار ماست.

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی یخچال و فریزر فریجیدر 

نمایندگی تعمیرات فریجیدر

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر،نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر

تعمیرات تخصصی:

ساید بای ساید – لباسشویی – یخچال فریزر – ظرفشویی – فریزر

تعمیرگاه مجاز مرکزی فریجیدر. ساید بای ساید فریجیدر یخچال فریزر فریجیدر ، ماشین لباسشویی فریجیدر ، ظرفشویی فریجیدر ، فریزر فریجیدر ، به صورت 24 ساعته و آنلاین در خدمت شما سروران گرامی می باشد

Write a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *