تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی یخچال فریزر دوو

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی یخچال و فریزر دوو

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو

شرکت دوو یکی از شرکت‌های مطرح در تولید لوازم خانگی برقی می‌باشد که محصولاتی با کیفیت بالا و خدمات پس از فروش عالی را به بازار عرضه می‌کند. یکی از محصولات موفق این شرکت یخچال و فریزر دوو است که به خوبی جای خود را در بازار پیدا کرده است. هرچند یک محصول از سطح کیفی بالایی برخوردار باشد اما باز هم نمی‌توان با قطعیت گفت که دچار مشکل و عیب نخواهد شد. در صورت به وجود آمدن مشکل برای محصولات دوو بهترین را تماس با نمایندگی دوو و درخواست متخصص از سوی نمایندگی دوو است. باید در نظر داشت که تعمیرات یخچال و فریزر دوو باید حتماً توسط متخصصان نمایندگی دوو صورت گیرد تا عیب دستگاه به خوبی برطرف شود و مشکل چند برابر نشود.

یخچال دوو ممکن است حروف و اعدادی را در صفحه نمایشگر به نمایش بگذارد که برخی از آن‌ها خطاهای یخچال است. اگر خطای F1 و R1 را مشاهده کردید به معنی مشکل در سنسور فریزر و سنسور یخچال است. در نظر داشته باشید که خطای RT نشان دهنده مشکل در سنسور RT یخچال است. خطای DR و DF بیان می‌کند که سنسور درب یخچال یا فریزر با مشکل روبه‌رو است و خطای DH نشان دهنده وجود خطا در سوییچ درب است. بهترین را در مواجه با خطاهای احتمالی یخچال برقراری ارتباط با نمایندگی دوو و درخواست تعمیرکار متخصص می‌باشد. یخچال فریزر دوو اغلب خطاها را به نمایش می‌گذارد و این امر در تعمیرات یخچال دوو تأثیر فراوان دارد.

شرکت سهندسرویس نمایندگی دوو بوده و در سراسر تهران نیرو متخصص و مجرب دارد تا در صورت درخواست تعمیرکار به سرعت و حضوری تعمیرکار در محل حاضر شود و مشکل مورد نظر را برطرف سازد. لازم به ذکر است که تعمیرکاران شرکت سهند سرویس به صورت کاملاً تخصص تعمیرات یخچال فریزر دوو را انجام می‌دهند.

نمایندگی تعمیرات دوو

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید دوو،نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

تعمیرات تخصصی:
ساید بای ساید – لباسشویی – یخچال فریزر – ماکروفر – ظرفشویی – جاروبرقی

تعمیرگاه مجاز مرکزی دوو (DAEWOO).یخچال فریزر دوو ،ساید بای ساید دوو ،ماشین لباسشویی ال جی ، ظرفشویی دوو ، مایکروفر(ماکروفر،ماکروویو) ال جی، جاروبرقی دوو ، به صورت 24 ساعته و آنلاین در خدمت شما سروران گرامی می باشد.

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی یخچال و فریزر دوو

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی دوو با چندین دهه سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات در سراسر تهران آماده ی خدمت رسانی می باشد. کلیه ی خدمات با قطعات اصلی می باشد و ضمانت نامه به صورت چاپی در فاکتور ارائه می گردد .

لطفا توجه فرمایید خدمات ما فقط در زمینه ی محصولات ذکر شده می باشد.

تعمیر یخچال دوو ، تعمیر لباسشویی دوو

Write a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *